המצגות נועדו לאפשר שימוש בחומר הגרפי ובתכנים של האתר לצורכי חינוך והדרכה. ניתן להציג את המצגת כמות שהיא או לבנות מצגת משלכם על בסיס השקופיות. מותר, ואף רצוי, לשמור את המצגת על המחשב, להפיץ לתלמידים, לעמיתים ולחברים ולבנות מהשקפים מצגות חדשות.
 
אנא - שמרו על זכויות היוצרים ואל תשנו אף פרט בשקופיות עצמן. אין לעשות כל שימוש מסחרי או שימוש למטרות רווח בחומרי המצגת.
המצגות נכתבו על ידי צוות קמפוס טבע באוניברסיטת תל אביב:
  • ניהול פרויקט: ד"ר יעל גבריאלי
  • כתיבה: ענת פלדמן, אורי רול וד"ר יעל גבריאלי
  • עיבוד איורים: דניאל לוריא
  • יועצים מדעיים: פרופ' תמר דיין, המחלקה לזואולוגיה, אוניברסיטת תל אביב; ד"ר שי מאירי, המחלקה לזואולוגיה, אוניברסיטת תל אביב.  
אם לא נכיר את המגוון הביולוגי לא נבין את התהליכים האקולוגיים והאבולוציונים שמתרחשים בעולמנו. טקסונומיה היא מדע המיון ומתן השמות למגוון היצורים החיים. היא מהווה בסיס למחקר במדעי החיים, החקלאות, הביוטכנולוגיה ותעשיית הקוסמטיקה והתרופות. 
ארגון BioNet שמקדם את תחום הטקסונומיה פיתח מצגת להסברת חשיבותה.
שירותי המערכת האקולוגית הם נושא חם במדע ובשמירת טבע וסביבה.
קמפוס טבע פיתח מצגת המסבירה את המושג "שירותי מערכת אקולוגית". ניתן להוריד את המצגת המתומללת ולהציג אותה או לצפות בה ישירות מהרשת.
 
© ניתן לעשות במצגת שימוש חוזר שלא למטרות רווח. אנא - שמרו על זכויות היוצרים. יש להקפיד על אזכור שמות יוצרי התכנים והתמונות.
בריכות חורף הן מערכות אקולוגיות ייחודיות מבחינת המאפיינים הפיזיים שלהן והמגוון הביולוגי שמתקיים בהן. לפניכם סדרת מצגות בנושא זה.

המצגות נועדו לאפשר שימוש בחומר הגרפי ובתכנים של האתר לצורכי חינוך והדרכה. ניתן להציג את המצגות כמות שהן או לבנות מצגות משלכם על בסיס השקופיות. מותר, ואף רצוי, לשמור את המצגות על המחשב, להפיץ לתלמידים, לעמיתים ולחברים ולבנות מהשקפים מצגות חדשות. עם זאת, אנא - שמרו על זכויות היוצרים ואל תשנו אף פרט בשקופיות עצמן.

סדרת מצגות זו משלימה את אתר משאבי הטבע ברשת. האתר והמצגות פותחו בתמיכת המשרד להגנת הסביבה, אגף חינוך והסברה.

שעונים ביולוגים מהווים מנגנוני בקרה לתזמון פעילויות בכל הרמות בעולם החי והצומח.

סדרת המצגות בנושא טבע ועיר בעולם משתנה משלימה את אתר משאבי הטבע ברשת. 

משאבי הוראה